Odlotowe gry na Playstation 3

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed Bożym Narodzeniem, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

Obecnie, posiadacze konsoli PS3 nie powinni narzekać na brak tytułów. Zaraz po premierze tej konsoli było krucho, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na głowę.

Zaciekawił Cię ten opis? Przejdź więc do następnego artykułu i czytaj całość tutaj (https://www.krainazabawek24.pl/mattel-barbie-ken-domowe-zajecia-fyk51-fyk53.html) dużo o ciekawiących Cię sprawach.

Aktualnie jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale rewelacyjnych gier nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że producenci inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasem zrodzi się coś pokroju świetnego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się forsa, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez problemów. Trudno się dziwić takiej polityce.

Jednym z takich seryjnych hitów jest Pro Evolution Soccer 2010 od wielkiego Konami. Ta marka musi się tym razem mocno wysilić. Poprzednie wydanie tej znakomitej piłki nożnej nie spełniło oczekiwań graczy i co ciekawe konkurencyjna FIFA 09 okazała się przystępniejsza. Walka pomiędzy tymi dwoma tytułami trwała od zawsze, jednak dziecko Electronic Arts zawsze było krok w tyle. Teraz role się odwróciły, ciekawe na jak długo? Przekonamy się już niebawem.

Następną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsolek to Call of Duty: Modern Warfare 2. Tytuł ten posiada już ogromną liczbę fanów. Potyczki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się obiecująco, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie wiele miesięcy znakomitej rozgrywki.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się hitem, tak jak to zapewniają jej twórcy? Ciężko wyczuć, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami wzlotów a raz upadków. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali nowe auta, poprawiali grafę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Mimo to sama rozgrywka już tak nie wciągała jak kiedyś. Dlatego teraz muszą nas naprawdę zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. Czego oczywiście z całego serca życzymy.

Uncharted 2: Among Thieves to pokolenie nowej generacji konsol. Seria jest stosunkowo młoda bo część pierwsza jeszcze leży na półkach sklepowych i jest cały czas kupowana. Naughty Dog to specjaliści, którzy potrafią przyprawić o ślinotok. Tytuły z przeszłości umocniły tę firmę, zatem gracz podchodzi do ND z należytym szacunkiem. Pamiętajmy, że pierwsza część Uncharted była po prostu śliczna. Graficznie onieśmielała inne konsole ajk Xbox 360 czy Wii. Jednak ND zapewnia, że część I wykorzystała około 30% mocy Playstation 3. Jeśli to rzeczywiście prawda to aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać część druga! Ale grafika to nie wszystko, w takich produkcjach liczy się fabuła, a ta również nie powinna być nudna. Tym razem akcja będzie toczyć się wokół historii podróżnika Marco Polo, a my już ostrzymy sobie ząbki na tą wciągającą historię.

A co dla graczy, którzy uwielbiają grać w podróży? Zabranie konsoli do samolotu czy autobusu nie jest zbyt rozsądnym rozwiązaniem. Nie ma jednak powodów do zamartwiania się. Obecnie sporo gier na konsolę jest udostępniona również na komputer. Bierzemy zatem laptopa (przykłady znalezione w mieście Kraków: dowiedz się więcej), dbamy o jego baterię. Często kiedy jedziemy gdzieś dalej środki transportu są wyposażone w gniazdka. Pamiętajmy więc o zasilaczu (przykładowe zobaczysz tu: ). I słuchawkach na uszy. Możemy już atrakcyjnie spędzić czas w trakcie jazdy.