Twoja dziewczyna dąsa się w ostatnim czasie coraz częściej

Na okrągło miewa o coś żal, odzywa się jedynie półsłówkami, a na pytania co się dzieje reaguje niesłychanie nerwowo? Ty z kolei nie wiesz, o co jej tak faktycznie chodzi?

Cóż, drodzy mężczyźni, dziewczęta nieraz czują się niedowartościowane, pragną dużo więcej komplementów i pełnych czułości gestów z waszej strony. Wy niestety nie umiecie do dziś odczytywać takich znaków i odpowiednio ich interpretować. Kiedy ostatnio sprawiłeś drogi chłopaku jakikolwiek prezencik swojej partnerce? Tak, zupełnie bez powodu. No właśnie – bardzo rzadko, a może nawet nigdy, a panie potrzebują takich czułych gestów. Nie denerwuj więc swojej partnerki pytaniami co się dzieje, lecz zrób jej niespodziankę.

Opublikowane w tym serwisie wiadomości są według Ciebie zbyt zdawkowe? Jeśli tak, to wejdź na stronę (http://suknie-slubne.warszawa.pl/salon-sukien-slubnych/), na której przeczytasz podobne tematy.

Nie wiesz jaką? Odwiedź z nią chociażby najbliższy sklep z biżuterią. Wysil się na jakiś drobiazg, a na pewno zdenerwowanie Twojej partnerce szybko minie. Jeżeli to przewyższa Twoje możliwości finansowe, bo obawiasz się, iż ukochana wybierze coś kosztownego, daruj sobie sklep z biżuterią i kup jej bukiet pięknych kwiatów. Bardzo dużo nie kosztuje, a kwiaty za każdym razem kruszyły serca dziewczętom. Oprócz tego miej na uwadze, iż powinno się chwalić i komplementować, a bardzo szybko zobaczysz, iż Twoja dziewczyna nie miewa humorów. Będzie radosna, a ciche dni będą tylko wspomnieniem.

Laserowy paintball

Autor: BraNewbs
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyźni, dbajcie więcej o swoje kobiety. Kobiety bez komplementów usychają niczym kwiaty.

Rzeczywiście bardzo mało trzeba, aby partnerka była szczęśliwa. Pokażcie, jak bardzo Wam na niej zależy i zamiast meczu z kolegami, wybierzcie czasem kino z ukochaną .

Czy zainteresowała Cię treść tej witryny? Chcesz poznać więcej informacji? To, odwiedź witrynę (https://krematoriumgloria.pl/), która dostarczy Ci wiele fascynujących faktów.

Będzie bardzo szczęśliwa i nareszcie poczuje się dowartościowana .