W jaki sposób posadzić weselników na przyjęciu weselnym oraz co może pomóc im odnaleźć swoje miejsce przy stole?

Dekoracyjne wizytówki to najlepsze uzupełnienie dowolnego weselnego przyjęcia. Pomogą one weselnikom znaleźć swe miejsce. Są także najlepszą dekoracją, gdyż mogą mieć przeróżne postaci i barwy.

Wnietki weselne mogłyby mieć kształt typowego prostokąta, lecz także motyla. Na tego typu wizytówce jest nazwisko gościa, więc bez kłopotu znajdzie on swe miejsce przy stole. Mogłyby one być w różnorodnych kolorach i pasują do ogólnego wyglądu stołu. Czcionka do wypisania imienia oraz nazwiska także może być jakakolwiek. Co interesujące, taka wizytówka mogłaby też posiadać sznureczek, jakim powiązane są sztućce. Takie wizytówki prezentują się bardzo ładnie, jeśli posiadają jakiś związek z ogólnym wyglądem sali. Mogą to być przykładowo balony albo owoce.
alkohol

Źródło: pixabay.com
Jest jeszcze jeden pomysł na udekorowanie weselnego stołu. Mianowicie można pójść do lasu oraz zebrać żołędzie, które będą dekoracją zarówno stołu jak i winietek. Pomysłów jest bardzo wiele. Mogłyby to być muszelki czy parasolki drinkowe. Jako winietki można zastosować drewniane talarki, które każdy weselnik będzie mógł po skończonej imprezie wziąć do domu. Takiego typu ozdoba (zobacz więcej bombki choinkowe zielone) najczęściej zamawiana bywa w agencji reklamowej łącznie z zaproszeniami, dzięki czemu ich barwy są bardzo podobne.

Jeżeli zaintrygował Cię taki artykuł, sprawdź przykłady (www.angelka.pl/opinie/) opublikowane pod tym linkiem. Na pewno odnajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Oczywiście wygląd winietki mógłby zostać zaproponowany przez młodą parę.

Dowolna agencja jest otwarta na nowe pomysły oraz jeżeli coś Wam przyjdzie do głowy, to możecie to zlecić odpowiedniej firmie. Ona zajmie się wszystkim oraz będziecie zadowoleni z jej usług. Będziecie mieć także gwarancję, że każdy weselnik odnajdzie swe miejsce na Waszym przyjęciu.