Praca wydaje się być szalenie ważna dla każdego człowieka – to w niej się rozwijamy oraz realizujemy zawodowo

Prawdą wydaje się być, że człowiek nie musi pracować, by być szczęśliwym. Jednak, jeżeli chodzimy już do pracy, to z reguły zależy nam, aby atmosfera panująca w biurze była przyjazna.
Nikt nie chce być w miejscach, w których atmosfera bywa nerwowa i brak jest porozumienia.

Jeśli w biurze są jakieś kłótnie, to z niechęcią rano wstajemy z łóżka. Nawet jeśli przekonujemy siebie, że nas to nie dotyka, to jesteśmy w błędzie.
związek

Autor: Falk Lademann
Źródło: http://www.flickr.com
Napięte relacje czy chora walka w negatywny sposób odbijają się na naszej efektywności. Jasne jest, że spada jej jakość i nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Przedsiębiorstwa, zdając sobie sprawę z tego jaka jest natura homo sapiens, który jest lepszym pracownikiem, kiedy sprzyja mu otoczenie, pewną sumę wypracowanych środków przeznacza na powtarzające się imprezy integracyjne. Są to zazwyczaj comiesięczne albo kwartalne wyjścia na miasto do knajpki lub na pizzę, aby móc poznać się lepiej.

Jeżeli ciekawią Cię omówione zagadnienia, to kliknij w ten link. Tam umieściliśmy dostęp ekstra do bardziej precyzyjnych wiadomości związanych z tym przedmiotem.

Są z tego zauważalne korzyści, gdyż lepiej współpracuje nam się potem z osobami, które polubiliśmy w sytuacji zwykłej i prywatnej. imprezy integracyjne mogą również przybierać formę wspólnego wyjścia przykładowo na paintball, kiedy jesteśmy podzieleni na zespoły. Pragnienie wygranej jest wtedy tym kluczowym bodźcem, który łączy nas z naszym zespołem.

Umiejętność współpracy, którą wytworzymy podczas tej zabawy na pewno przyda się nam w pracy, gdy szybko trzeba będzie oddać jakiś projekt i do jego zakończenia będzie wymagana sprawna kooperacja całego teamu. Umiejętność pracy zespołowej to w dzisiejszych czasach spora zaleta.