O ślubie śni znaczny odsetek zakochanych par – jest to jeden z najcudowniejszych dni w ich życiu

Wręczenie pierścionka zaręczynowego są cudowną chwilą, która zostaje w pamięć na długo. Młodzi radują się i są bardzo zakochani. Po tym momencie zaczynają planować wesele.
Większość zakochanych w momencie zaręczyn myśli o weselu tylko w miły sposób.

Urządzenia

Autor: Martin Brigden
Źródło: http://www.flickr.com

W ogóle nie niepokoją się faktem, że przygotowania są czasami przytłaczające. Myślą tylko o swym uczuciu. Jednak nadchodzi już taki dzień, gdy mają ustaloną datę w kościele oraz wybrany lokal. Wówczas niespodziewanie okazuje się, że to nie całość przygotowań, a zaledwie początek. Młodzi muszą przecież wybrać jeszcze mnóstwo rzeczy – sukienkę, Auto, alkohol, DJ’a. Powinni również zdecydować czy chcą mieć z tak pięknego dnia zdjęcia albo film. Jeżeli pragną mieć pamiątkę w obu wariantach, to potrzebny jest im zarówno fotograf, jak i kamerzysta na wesele kraków. Trzeba skontaktować się z jakimś fachowcem, który ma już doświadczenie w filmowaniu wesel. Kamerzysta musi postarać się uchwycić wszelkie ważne chwile, by potem stworzyć przepiękny oraz nastrojowy film o najważniejszym dniu zakochanych. Pod odpowiednio dobrane zdjęcia (kliknij zdjęcia ciążowe) należy także podłożyć muzykę. W tej kwestii warto skonsultować się z młodymi, gdyż może mają swoje ukochane melodie, które w wyjątkowy sposób są powiązane z ich historią miłosną. Kamerzysta na wesele może być polecony przez znajomych.

Powinniśmy poprosić go o pokazanie kilku fragmentów z jego pracą, by sprawdzić czy się nas spodobają. Jeżeli tak, to współpraca na pewno będzie udana.