Modne obrączki

O ile wybór profilu obrączki jak też jej zdobienia to rzecz ze wszech miar indywidualna, to ważną sprawą jest grubość obrączki.
Nazbyt cienka nie tylko nie pozwoli na przemianę rozmiaru, ale również może doprowadzić do zranienie palca, na którym się ją nosi.

zdjęcia - panorama

Autor: Robin
Źródło: http://www.flickr.com
Szeroka obrączka (zgarnij rabat na sale weselne opolskie) pogrubi optycznie krótki palec, lecz u panów nieprzywykłych do noszenia czegokolwiek na palcu może wywoływać uczucie dużego dyskomfortu. Pięknie błyszczące, jednokolorowe, gładkie obrączki będą najbardziej klasyczną wersją, trochę bardziej ekscentryczne są matowe, bądź matowo-błyszczące. Jubilerzy nie tylko zestawiają wielobarwne złoto, mnóstwo obrączek są to stopy dwóch zaś niekiedy i trzech różnokolorowych metali o wielu fantazyjnych wzorach oraz rozmaitej fakturze.
Rakieta i piłeczka do squasha

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Ostatnimi czasy modne są obrączki z brylantami czy też tańszymi kamieniami. Obrączki różnią się też profilem a również szerokością. Moda poszła jeszcze dalej i poniektóre pary wybierają obrączki tak samo wyglądające, acz wykonane z różnych stopów. Niekiedy obrączki współmałżonków są jedynie podobne. Poniektóre modele obrączek złożone są z dwóch czy też trzech krążków. Jubilerzy popisują się artyzmem natomiast projektanci fantazją, czasami różnica pomiędzy obrączką a pierścionkiem jest nieomalże niewidoczna. Z obrączkami jest jak z kieckami, inaczej wyglądają w katalogu na modelce, zupełnie inaczej będą prezentowały się na nas.

Stąd przed kupnem najlepiej jest je przymierzyć oraz stwierdzić, czy na naszym palcu prezentują się identycznie wspaniale. Warto także przypatrzeć się tym niepozornym obrączkom. Dużo z nich faktycznie cudownie zaprezentuje się dopiero na palcu.