Imprezowe planszówki

W ostatnich latach gry planszowe strategiczne, logiczne czy imprezowe zdobywają oprócz serc dzieci także nieraz serca dorosłych. Ludzie spotykają się przy grach w domach, kawiarniach, pubach czy domach kultury. W grupie podbijają państwa, zabijają potwory, współzawodniczą o potrzebne zapasy i skarby czy wymieniają się towarami na średniowiecznych trasach handlowych.

Zestaw gier towarzyskich

Autor: home&you
Źródło: home&you
Gry planszowe dla dzieci bez wątpienia są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Dla większości ludzi bardziej kojarzą się z zabawą dla dzieci lub młodzieży. Nic bardziej nieprawdziwego. Oprócz propozycji dla dzieci na półkach stoją pozycje dedykowane dorosłym.

Czy masz ochotę dowiedzieć się czegoś świeżego na opisywany wątek? Jeżeli tak, to idealnie, ponieważ ta polecana treść (http://ipschool.pl/en/zlobek-wroclaw) na pewno również Cię zaciekawi.

Niełatwo wyobrazić sobie przecież przedszkolaka grającego w np. Grę o Tron (grę wymagającą strategicznego myślenia i z rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. wojen) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Granie na przykład w gry karciane może być ciekawym pomysłem na wyjście z kolegami do klubu czy latem na łąkę. Wiele gier jest bardzo dobra do rozruszania przyjęcia w domu czy przy okazji dłuższej opieki nad powierzonymi nam dziećmi. Trzeba mieć jedynie chęci i gry. Nawet jedna osoba może znaleźć coś dla siebie i interesująco spędzić wolny wieczór.

Autor: Klaudia Rakowska, PR Executive

Jeśli nie mamy ochoty wydawać znacznych pieniędzy na gry, o których nie wiemy czy nam się spodobają zawsze można wziąć udział w jednym z wielu festiwali gier organizowanych co jakiś czas w następnym miejscu.

Jeżeli zaciekawił Cię opisywany materiał, szybko sprawdź ponadto ten odnośnik! To świetna oferta (http://www.impuls.waw.pl) i tu odnajdziesz szczegółowe informacje.

Ciekawą alternatywą do niepewnych zakupów jest także wypożyczalnia gier planszowych, oferowana w większych miastach.

Nie da się przewidzieć jaka przyszłość czeka gry planszowe, ale obecnie przeżywają one renesans i najprawdopodobniej ich dobra passa potrwa jeszcze jakiś czas.