Imprezowe planszówki

W ostatnich latach gry planszowe strategiczne, logiczne czy imprezowe zdobywają oprócz serc dzieci także nieraz serca dorosłych. Ludzie spotykają się przy grach w domach, kawiarniach, pubach czy domach kultury. W grupie podbijają państwa, zabijają potwory, współzawodniczą o potrzebne zapasy i skarby czy wymieniają się towarami na średniowiecznych trasach handlowych.

Zestaw gier towarzyskich

Autor: home&you
Źródło: home&you
Gry planszowe dla dzieci bez wątpienia są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Dla większości ludzi bardziej kojarzą się z zabawą dla dzieci lub młodzieży. Nic bardziej nieprawdziwego. Oprócz propozycji dla dzieci na półkach stoją pozycje dedykowane dorosłym. Niełatwo wyobrazić sobie przecież przedszkolaka grającego w np. Grę o Tron (grę wymagającą strategicznego myślenia i z rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. wojen) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Granie na przykład w gry karciane może być ciekawym pomysłem na wyjście z kolegami do klubu czy latem na łąkę. Wiele gier jest bardzo dobra do rozruszania przyjęcia w domu czy przy okazji dłuższej opieki nad powierzonymi nam dziećmi. Trzeba mieć jedynie chęci i gry. Nawet jedna osoba może znaleźć coś dla siebie i interesująco spędzić wolny wieczór.

Autor: Klaudia Rakowska, PR Executive

Jeśli nie mamy ochoty wydawać znacznych pieniędzy na gry, o których nie wiemy czy nam się spodobają zawsze można wziąć udział w jednym z wielu festiwali gier organizowanych co jakiś czas w następnym miejscu.

Jeżeli zaciekawił Cię opisywany materiał, szybko sprawdź ponadto ten odnośnik! To świetna oferta (http://www.impuls.waw.pl) i tu odnajdziesz szczegółowe informacje.

br>
Jeśli znajdujące się tu informacje są według Ciebie niebanalne, kliknij tutaj, gdyż w danym serwisie (http://szafaevent.pl/eventy-w-galeriach/) również znajdziesz coś interesującego!

Ciekawą alternatywą do niepewnych zakupów jest także wypożyczalnia gier planszowych, oferowana w większych miastach.

Nie da się przewidzieć jaka przyszłość czeka gry planszowe, ale obecnie przeżywają one renesans i najprawdopodobniej ich dobra passa potrwa jeszcze jakiś czas.