Romantyczny czas z wyjątkową osobą w wspaniałej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość i okazja do długo oczekiwanego relaksu. Jak zaplanować wypad, aby nic nie było w stanie zakłócić tych wyczekiwanych chwil?

pomysły na stronie

Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowym pytaniem powinno być: „gdzie na weekend we dwoje”? Czy będą to górskie kurorty czy nadmorskie domki letniskowe odpowiemy sobie samodzielnie. Doskonale poznaliśmy swoje upodobania, zatem bez problemu zdecydujemy się na aktywny wypoczynek albo słodkie lenistwo. Jeżeli jesteśmy ekstrawertykami, nie zabieramy ze sobą bliskich. Skoncentrujmy się na drugiej osobie, poświęćmy jej cały swój czas i uwagę. To wystarczający pretekst do tego, by jeszcze bardziej się poznać. Idealną okazją do tego mogą być wczasy świąteczne 2015.

Aktualny rok nie sprzyja występowaniu długich weekendów, tak kochanych przez Polaków. Zawsze jednak można wziąć niedługi urlop i spędzić trochę czasu we dwoje. Ale gdzie na weekend we dwoje? Tam, gdzie czujemy się wyjątkowo. Mały ośrodek wypoczynkowy w środku lasu. Cichutki szum strumyka w tle. Te elementy wprowadzają romantyczny klimat. Kilkugodzinny spacer w blasku księżyca lub o poranku to dokonały pomysł. Dowiedzmy się, czy w pensjonacie zostało wyznaczone specjalne miejsce do rozpalenia ogniska. Jeżeli tak, to kupmy dobre wino, które umili nam czas spędzony razem. Wyjątkowy nastrój podkreśli optymalna muzyka. Zrezygnujmy ze skocznych kawałków rockowych, na rzecz romantycznych ballad. Nie bójmy się poprosić najukochańszą osobę do tańca. Taniec (szczegóły tutaj taniec ognia koszalin) wyjątkowo zbliża do siebie i, co ciekawe, cementuje związek. Zapomnijmy o reszcie świata. Wybierzmy miejsce, w jakim nie ma zasięgu. Dzięki temu nikt nie przeszkodzi nam w tym wyjątkowym wypoczynku. Nie wskazane jest również zabieranie ze sobą pracy.

Komputery powinny pójść w odstawkę. Świąteczne oferty 2015 powinny minąć bez meczów. Tylko wtedy poczujemy, co to znaczy naprawdę wypocząć. Całkowicie oddamy się drugiej osobie, przedyskutujemy plany na najbliższy czas. Wyjaśnimy wszystkie nieporozumienia. Pójdziemy do małej restauracji, by zjeść przepyszną kolację. A później może zdecydujemy się na kino. Dobra komedia romantyczna wywoła oczekiwany uśmiech na twarzy i wprawi w radosny klimat. Czego można chcieć więcej? Zatem gdzie na weekend we dwoje? Tylko i wyłącznie tam, gdzie będziemy sobą. Jednak ważniejsze pytanie brzmi, z kim na wczasy świąteczne 2015? Przede wszystkim z kimś kochanym, przy kim serce zaczyna bić coraz mocniej, a cały smutny świat schodzi na drugi plan. Tylko takie romantyczne wczasy będą miały sens. A jeżeli tak będzie, to weekend we dwoje będziemy mogli spędzić chociażby na końcu świata!