Jakie obuwie do ślubu wybrać?

Ślub to bezsprzecznie jeden z najistotniejszych dni w życiu każdego człowieka. Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia trwają czasami nawet ponad rok, a przyszła panna młoda bardzo dba o to, by prezentować się wyjątkowo. Strojna suknia ślubna, rękawiczki i pozostałe elementy są bardzo istotne, ale jednym z kluczowych elementów stroju są buty ślubne.

kliknij tu

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Często panie, wybierając obuwie do ślubu, kierują się w głównej mierze własnym gustem oraz modą. Wybierając buty ślubne musimy jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na komfort użytkowania. Nie zapominajmy, że w dniu zaślubin jesteśmy aktywne prawie do świtu. Buty muszą umożliwiać nam ciągłe przemieszczanie się, chodzenie, stanie, a także tańczenie. Ubranie niewygodnych butów z materiałów syntetycznych na niebotycznie wysokich obcasach sprawi, iż już po kilku godzinach panna młoda będzie rozdrażniona i zmęczona. Słusznym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko bardzo komfortowe, ale również szczególnie eleganckie.

Aktualna moda ślubna dopuszcza, że nawet przy standardowej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na charakterystyczne obuwie do ślubu – Coraz częściej rezygnujemy z śnieżnobiałych, materiałowych pantofli na rzecz butów praktycznych, które będzie można włożyć częściej niż przez jeden dzień w życiu.

Masz zamiar odnaleźć inne tego typu materiały? Jeżeli tak, ta wyczerpująca treść (http://drukxl.pl/) jest godna uwagi, gdyż odnosi się do pokrewnej tematyki.

To sprawia, że jesteśmy w stanie wydać na buty ślubne większą kwotę, niż dawniej. Chociaż czółenka damskie skórzane to zakup dość kosztowny, mamy świadomość, że stworzone ze skóry naturalnej, porządne obuwie, posłuży nam przez wiele lat. Możemy zdecydować się na buty w kolorze dyskretnym, nie przyciągającym uwagi, jak krem, czy szarości, albo możemy nieco zaskakiwać i zdecydować się na obuwie w soczystym kolorze, które będzie korespondować z barwą innych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Odważne panny młode chętnie wybierają buty granatowe, miętowe, srebrne, a nawet bordowe. Nie zapominajmy, że buty do ślubu powinno się wybrać odpowiednio wcześnie, gdyż będą potrzebne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dopasowuje się długość spódnicy. Dobrze jest też pochodzić nieco w butach przed ślubem, chociażby po domu, by przyzwyczaić nogę do kształtu obuwia i zapobiec powstawaniu w dniu ślubu bolesnych otarć.