W jaki sposób odszukać miłość w sieci?Przeczytaj!

Czy w czasach w których samodzielność i niezależność należą do najbardziej pożądanych cech, związek z drugim człowiekiem jest nam do czegokolwiek potrzebny? Oczywiście! Można samodzielnie piąć się po drabinie kariery, można robić karierę, podróżować w najpiękniejsze miejsca.

miłość w internecie

Autor: Sympatia.pl
Źródło: Sympatia.pl

Ale gdy nie mamy z kim dzielić naszego szczęścia z czasem daje się nam ze znaki uczucie samotności. Cały czas najwięcej osób poznaje swojego partnera życiowego w tzw. ”realu”. Jednak coraz więcej singli poszukuje partnera w sieci. Jeszcze parę lat temu proces poznawania był o wiele wolniejszy. W dzisiejszych czasach natomiast tempo życia, stres oraz ciągła pogoń, jakie odczuwamy w życiu zawodowym i prywatnym, powodują, że wielu z nas odczuwa ciągły brak czasu i w związku z tym chce, aby nawiązywanie znajomości też przebiegało w szybkim tempie.

Szukanie partnera w internecie, na portalach randkowych w gruncie rzeczy to wielka przygoda. To my podejmujemy decyzję jakie cechy powinna mieć osoba, z którą mamy zamiar się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, rozmawiać z wieloma osobami, flirtować. Tempo znajomości zależy tylko od nas.

Nierzadko słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości. Może więc należy poszukać tzw drugiej polówki pomarańczy w Anglii? Zanim jednak założymy konto na portalach typu: randki Londyn, rozważmy jakie mamy oczekiwania wobec potencjalnego partnera. Jak możemy zaobserwować, ustawianie wysokiej poprzeczki z reguły nie ma sensu, bo miłość jest ślepa, ale plan mieć warto. Wypisując swoje zainteresowania oraz oczekiwania wobec życia zawężamy obszar poszukiwań.

randka w realu

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy jesteśmy rozważnymi osobami i zależy nam na poważnym związku jest prawdopodobne, że nie dogadamy się z wiecznym imprezowiczem. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien mieć jego przyszły ukochany, w związku z tym wskazane jest sprawdzać profile pod tym kątem.
Nie bójmy się portali randkowych. Być może po drugiej stronie pisze do nas osoba, z którą połączy nas coś więcej niż tylko „wymiana myśli w formie pisemnej”. Trzeba więc poznawać, rozmawiać, a uczucie do nas przyjdzie.