Szukasz prezentu dla mężczyzny? Podaruj mu perfumy

Przy okazji świąt lub imienin naszego ojca, brata albo ukochanego, za każdym razem zastanawiamy się, czym go tym razem obdarować. Nie chcemy wręczać następnego krawata, kubka lub zabawnego T-shirta, gdyż to stereotypowe prezenty, jakich nie możesz znowu podarować tak bliskiej ci osobie. Szukasz czegoś nadzwyczajnego, a tym nieprzeciętnym upominkiem mogą być perfumy. Jeśli dotąd obawiałaś się dobierać zapach dla kogoś innego niż dla siebie, musisz wyzbyć się tych obaw, gdyż to wcale nie tak trudne zadanie, jak myślisz.

perfumy

Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed pojechaniem na zakupy dobrze jest poznać kilka istotnych informacji w temacie perfum. Po pierwsze zapachy dzielą się na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, które dodają sił i są nadzwyczaj pozytywne. Możesz je wyczuć w Paco Rabanne One Milion 100 ml. Aromat mandarynki miesza się tutaj z ostrymi przyprawami, co daje naprawdę zdumiewający oraz niesłychanie uwodzicielski zapach.

Kolejna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach męskich nie występują za często, jednakże można się z nimi spotkać. Dużo popularniejsze są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dosyć ciężkie, zatem nie nadają się na każdą okazję. Zapachy drzewne z kolei są wyjątkowo ciepłe, a jednym z częstych jest aromat drzewa sandałowego. Trzeba pamiętać o rześkich zielonych zapachach, zawierających przyjemne wonie roślinne – tutaj. Jak już poznałaś warianty zapachów, musisz wiedzieć o nadrzędnej regule – perfumy dla mężczyzny muszą być łagodne, a zarazem

perfumy

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

pociągające, więc powąchaj choć parę propozycji, by zdecydować się na zapach, który najbardziej będzie ci się podobać.

Dobrze też postawić na perfumy o podobnej kompozycji zapachowej do kosmetyków, których używa każdego dnia, gdyż ich woń musi harmonizować z wodą perfumowaną, a nie odróżniać się od niej. Jeżeli w związku z powyższym poszukujesz niezwykłych perfum dla swojego mężczyzny, pójdź do perfumerii i zdecyduj się na zapach, jakie cię uwiedzie. Szczególnie warty uwagi jest na przykład Comme Des Garcos, obok którego żadna kobieta (erotyczne przebrania plus size) nie przejdzie bez zainteresowania. Nie bój się, iż nie trafisz w upodobania bliskiego ci pana, ponieważ każdy zapach ma coś w sobie i zawsze na jakąś okazję będzie można go użyć, choćby na sobotnią imprezę ze znajomymi czy wspólną kolację.