Dowiedziałeś się o urodzinach przełożonego? Podaruj mu prezent, a z pewnością zostaniesz doceniony

Kupowanie prezentów to duża sztuka, w szczególności jeśli chodzi o upominek dla szefa. W tym wypadku musimy się naprawdę postarać, aby nie zrobić żadnego nietaktu oraz podarować coś interesującego. Jeśli brak ci pomysłu, powinieneś poznać parę odpowiednich propozycji, z jakich z pewnością wybierzesz coś stosownego.

Na początek zacznijmy od małych podarunków. Praktycznie każdy z nas, a tym bardziej właściciel jakiejś firmy, a więc nasz szef, posiada samochód, toteż błędem nie będą gadżety do samochodu, których przykłady prezentuje ten katalog. Co to może być? Począwszy od drobiazgów, na przykład breloczka do kluczy czy zestawu kosmetyków do czyszczenia pojazdu, po różnego typu sprzęty, m.in. radio albo dobre głośniki, ale tutaj już raczej będziemy musieli zrzucić się z innymi, gdyż takie drogie podarunki niekoniecznie mogą zostać dobrze odebrane.

kliknij tutaj

Autor: Daniel70mi
Źródło: http://www.flickr.com

Drogie podarunki kupujmy też wyłącznie wtedy, jeżeli jesteśmy pewni, że będą podobać się obdarowywanej osobie, by niepotrzebnie nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

Kliknij ten link i sprawdź tu wina francuskie dodatkowe informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zaciekawią, zatem nie czekaj za długo:)

Poza artykułami do auta sprawdzają się również rozmaitego typu trunki, na przykład koniak lub whisky. Gorzej, gdy szef nie pije, my zaś o tym nie wiemy, wówczas można popełnić gafę. Zatem może lepiej jest poszukać innych pomysłów oraz zdecydować się na karnety na wydarzenia sportowe, koncerty czy ekstremalne doświadczenia, np. lot szybowcem. Taki prezent niewątpliwie będzie górować nad pozostałymi, a twój szef będzie mile zaskoczony.

Poza tym można pomyśleć nad gadżetami do biura, na przykład mini golfem, w którego będzie mógł grać w swoim gabinecie. To idealny sposób na odstresowanie się, w szczególności po istotnym spotkaniu, które nie zawsze idzie wedle planu. Dobrym pomysłem są również zegary naścienne czy stylowe długopisy, które zawsze się przydają, bez znaczenia od tego, ile byśmy ich nie kupili. To podarunki, które nie trafią do kosza, lecz będą chętnie wykorzystane.

Prezenty dla szefa nie muszą sprawić ci żadnego problemu. Wystarczy, iż będziesz mieć na uwadze wskazane propozycje, a błyskawicznie wyszukasz coś, co z pewnością przypadnie mu do gustu. Jeśli będziesz mieć dylemat, pomyśl czy sam ucieszyłbyś się z wybranej niespodzianki, a decyzja przyjdzie ci o wiele prościej.