Przetańczyć z Tobą chcę… parę słów o zespołach na wesele

Ślub to ceremonia wspaniała, ale i wymagająca. Wiąże się z długimi godzinami przygotowań, godzinami debat i wiarą, iż nasze wesele będzie przez długi czas wspominane przez biesiadników. Wiedzmy, że pośpiech w tej kwestii nie jest dobrym doradcą, dlatego przygotowania powinniśmy zacząć z wyprzedzeniem. Najpierw wybierzmy datę naszego ślubu, to od niej zaczynamy całe przedsięwzięcie.

Przyjęcie weselne

Autor: EMILIE RHAUPP
Źródło: http://www.flickr.com

Dalsza kwestia to wybór lokalu i zaplanowanie, czy przygotowujemy uroczystość tylko dla najbliższych osób czy bal na sto par.

Jeśli prezentowany temat Cię zaciekawił, sprawdź koniecznie ten świetny link (https://artykulyreligijne.pl/ikony-swietej-rodziny) – przeczytasz tam dużo ciekawych informacji.

Lata w których remiza strażacka zamieniała się w salę balową to już przeszłość. Dzisiaj możemy wybierać między restauracjami czy domami weselnymi. Dekoracja wnętrza, menu nie powinno nas niepokoić, albowiem wystarczy tylko sprecyzować swoje wymagania, a zostaną wzięte pod uwagę.
Tradycja mówi, że przyjecie weselne, wesele to udana zabawa do białego rana. W jej trakcie żaden z zaproszonych nie powinien się nudzić przy stole. Zabawę do białego rana zapewni nam zespół muzyczny.
Odszukanie orkiestry nie jest dziś trudne, należy tylko wystukać w Internecie frazę: zespoły na wesele w dolnośląskim przejdź na i nasz profil. Zawsze jednak poprośmy o płytę, video z poprzednich wesel a także listę piosenek jakie grają. Dopiero wtedy możemy zatwierdzić repertuar, poprosić o przygotowanie wybranej piosenki na pierwszy taniec uzgodnić zestaw zabaw.

przed ślubem

Autor: Naijamayor
Źródło: http://www.flickr.com

Zwróćmy uwagę na doświadczenie zespołu. W końcu wesele to zbiór pewnych obyczajów i tradycji, które zespół musi perfekcyjnie znać. Ważny jest też sprzęt, na jakim pracuje zespół. ”Rzeżące” głośniki, plastikowe mikrofony czy oświetlenie typu dyskoteka to już przeżytek. Orkiestra weselna musi być złożona muzyków, wokalistów oraz dobrego sprzętu. Sprawdźmy też jak długie przerwy robi zespół – to wbrew pozorom ważny temat A może chcemy skorzystać z usług DJ-a? Jego pojawienie się przed konsoletą daje gwarancję szalonej zabawy przy obecnie granych hitach, jak i tych z poprzednich lat. Mimo iż muzyka elektroniczna nie oddaje klimatu muzyki „na żywo”, są osoby, którym to nie przeszkadza.