Zbliżają się urodziny twojego szefa? Podaruj mu oryginalny upominek

Kupno prezentu dla szefa może być niemałym wyzwaniem. Na pewno chcesz go mile zaskoczyć, ale czasami trudno jest wybrać coś nietypowego, a równocześnie stylowego. Warto jest postawić na nieszablonowe pomysły, jakie z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy, a ty zapunktujesz, przez co dyrektor spojrzy na ciebie serdeczniejszym okiem, gdy będziesz poprosić go o podwyżkę. Co zatem można kupić?

Paczki

Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio niebywale doceniane są podarunki związane z niesamowitymi doświadczeniami, jakie na długo zostawiają rewelacyjne wspomnienia. Zależnie od gustów twojego szefa, możesz zafundować mu lot balonem, zwariowaną jazdę sportowym autem po odpowiednio przygotowanych do tego torach lub nurkowanie i poznawanie interesującego, wodnego świata. Dla zainteresowanych: .

Nie zapomnij, aby zyskać pewność się, iż twój szef nie ma lęku wysokości bądź nie boi się pływania, w przeciwnym razie może się okazać, iż niespodzianka się zmarnuje bądź będziesz zmuszony sam skorzystać z atrakcji, jaką dla niego dokładnie zaplanowałeś. Drugim godnym uwagi pomysłem na prezenty dla szefa są gadżety, które uprzyjemnią mu pracę. To m.in. kubki z chwytliwymi hasłami, kalendarze, tablice lub magnesy, na jakich da się nadrukować dowolnie wybraną grafikę. Przeczytaj więcej: jaki prezent dla szefa.

Gdy twój szef ceni luksusowe dodatki, warto jest pomyśleć nad eleganckimi upominkami alkoholowymi, w tym nad stojakiem na butelkę wina, szklankami na whisky bądź stylowo wyglądającym otwieraczem. Takie upominki zawsze się przydadzą, także w pracy, gdy szef organizuje przyjęcie wigilijne lub ważne spotkanie biznesowe, na jakie zaprasza znaczących klientów. Jeżeli masz luźne stosunki z szefem i w zakładzie panuje naprawdę przyjacielska atmosfera, możesz postawić na coś śmiesznego, np. nietuzinkowe pluszaki. Doskonale, gdy są ręcznie wykonane oraz dzięki temu unikatowe.

prezent

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Liczą się także wysokiej jakości materiały, które sprawią, iż pluszak naprawdę zrobi wrażenie i nie będzie zwykłą maskotką, jaką można kupić w każdym sklepie. Musi się czymś odróżniać.

Interesujący tekst? Jeśli tak sądzisz, kliknij bez ociągania ten link, gdyż w witrynie, którą tutaj odnajdziesz, także jest coś ciekawego.

Na prezenty dla szefa warto jest zrzucić się z całą ekipą. Dzięki temu będziecie w stanie wybrać droższy podarunek nie niepokojąc się o wydatki. A dodatkowo zintegrujecie się szukając interesującego pomysłu i może zakup prezentów stanie się tradycją, nie jedynie dla szefa, lecz także dla każdego z pracowników.