Najnowszy Dron Inspire 1 z niespotykaną konstrukcją

Dron Inspire 1 proponuje niezwykle unikatową strukturę i prowadzenie podczas startu i lądowania. Ma ramiona z włókna węglowego, jakie jest możliwość schować w trakcie lotu, aby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie można wyeksploatować całkowity zasięg obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 posiada zamontowaną idealną kamerę, dzięki której filmy są najwyższej jakości.

Dron i kamera

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Wariant ów jest urządzony w specjalną technologię, przez co na żywo jest możliwość obserwować wizję. Inteligentna, w całości zintegrowana bateria umożliwia pewne kierowanie energią. Podobnie jak na monitorze jak i na baterii wyświetlany jest stan jej naładowania, a zaawansowane projekty oceniają, czy wystarczy energii na powrót.

Na mapie można dojrzeć, gdzie aktualnie znajduje się Dron DJI Inspire 1 – polecany sklep internetowy. Jakiekolwiek dane niezbędne dla pilota, takie jak wysokość, prędkość lotu, także odległość, są dostępne wprost na monitorze. Nadajnik INSPIRE 1 dostarcza nam możliwość dopasowania przełączników do własnych potrzeb. Dron DJI Inspire 1 pozwala na latanie w obrębie budynków. INSPIRE 1 został wyekwipowany w technologię przepływu optycznego DJI użytkującą celowo projektowy aparat, oraz fale dźwiękowe, aby w najwyższym stopniu ułatwić latanie w pomieszczeniach. Technologia ta zezwala INSPIRE 1 podtrzymać swoją pozycję, również precyzyjnie reagować na polecenia pilota nawet jeśli tryb GPS jest nieosiągalny.

Kamerzysta

Autor: Dino K.F. Wong
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera GoPro HERO 4 SILVER to najlepszy wariant kamery z nadzwyczaj przydatnym, wbudowanym i dotykowym ekranem LCD – sprawdź polecany sklep internetowy. Pomimo wbudowanego ekranu, kamera sportowa zapewnia pełną trwałość na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów. Nowoczesna kamera GoPro HERO 4 SILVER przeznaczona jest dla obeznanych fanatyków rejestracji zmagań sportowych i nie tylko. W tej wersji kamery pojawił się nowiutki system audio pozwalający na zapis dźwięku w wysokiej formie. Ta idealna kamera jest zaopatrzona w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kamera (zobacz również monitoring online) sportowa GoPro HERO 4 SILVER jest przeznaczona dla prawdziwych entuzjastów rejestracji video w wspaniale użytkujących wszelkie działania kamery tak jak do celów amatorskich jak i profesjonalnych.