Gry komputerowe to ciekawa porcja niezapomnianej rozrywki. A jakie gry są najlepsze? Które szczerze polecamy?

Znamy konkretne gry, które mogą cieszyć się stałą popularnością odmomentu ich zaistnienia w świecie. Powodzenia tych tworów należy doszukiwać się zwłaszcza w łatwości dostępu do nich. Wytwórcy takich gier oferują dostęp do swoich produkcji zupełnie za darmo, co więcej nie wymagają one instalacji jakichkolwiek dodatkowych aplikacji. Tak więc wymagania jakie trzeba spełnić, by rozpocząć swoją przygodę z grami internetowymi są niewielkie – zbierają się do otwierania przeglądarki i połączenia z siecią. Jakie to gry? Oczywiście gry przeglądarkowe.

konwent graczy

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma żadnych bardziej charakterystycznych wątpliwości przed szansą spotkania się z tysiącami graczy z całego świata w czasie doskonałej zabawy. Gry w przeglądarce zapewniają znaczną rolę w życiu osób pracujących w biurze i młodzieży szkolnej, która uprzyjemnia sobie czas spędzony poza domem budując swoje osady czy kierowane przez siebie postacie.

Możemy odnaleźć gry modne i poważane, które z pewnością mamy szansę polecić. Taką rozgrywką jest na pewno Clash of Swords. To polska, przeglądarkowa gra MMORPG. Rozrywka odbywa się w krainie fantasy, a gracz wciela się w przedstawiciela jednej z sześciu ras, by brać udział w niekończącej się wojnie między Paktem Światłości, a Ligą Cienia (polecana strona internetowa).

Gry komputerowe

Autor: krisguy
Źródło: http://www.flickr.com

Gra przypomina trochę już zapomniane Bitefight, czy określone gry tworzone metodą flash, które znajdziemy na Internecie. Gra jest skupiona się na walce PvP, pomiędzy postacią bohatera prowadzoną przez gracza, a jego oponentem, za którym stoi sztuczna inteligencja, albo inny uczestnik gry. Gracz zaczyna swoją przygodę z Clash of Swords od wybrania jednej z sześciu ras (człowiek, elf, krasnolud, nieumarły, minotaur, bądź ork), wybranie jej płci, a potem klasy postaci, z której do wyboru jest wojownik, mag, lub łucznik. Adekwatnie jak w większości gier online, gra zapewnia możliwość poznania jej aspektów poprzez wykonanie kilkunastu prostych zadań, za które masz szansę otrzymać cenne nagrody.