Pierwsza randka – porady o czym rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie pójść

Czy myśląc o pierwszej randce czujesz tremę i zdenerwowanie? Masz szansę prosto przezwyciężyć stres i niepewność określając wcześniej najistotniejsze momenty spotkania, ostatecznie najtrudniejszy krok – którym jest umówienie się na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki paru efektywnym pomysłom przyjemnie spędzisz czas.

W jakie miejsce umówić się na naszą pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą datę spotkania pomyśl o miejscu do którego moglibyście razem się wybrać. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje znacie. Jeśli jesteście osobami bardziej wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer lub piknik.

Chcesz poznać coś podobnie interesującego? Ekstra, ta strona www dekor szklany na pewno okaże się dla Ciebie wartościowa, gdyż odnajdziesz tam dużo tego typu informacji.

Unikajcie głośnych i wyjątkowo zatłoczonych miejsc, w których niewygodnie będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku

Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Jeżeli boisz się, że zabraknie Wam tematów lub randka może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w przyjemnej atmosferze spędzić czas nie koncentrując się wyłącznie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na spotkanie?

Postaw na dobre samopoczucie i styl ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego stylu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym będziecie spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że czysty i skrupulatnie dobrany ubiór będzie oznaczał dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze spotkanie.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

O czym rozmawiać na pierwszej randka?

Najprawdopodobniej Twój partner lub partnerka także odczuwa stres, postaraj się więc w naturalny sposób przełamać pierwsze lody mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając dowcip lub komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i razem spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.

Na pewno rozmyślasz o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, co lubisz, na czym się znasz. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie zestresują drugiej osoby. Postaw na szczerość i mały flirt.

Masz wrażenie, że zbliżone materiały wyjaśnią Ci bardziej tę sprawę? Jeśli tak sądzisz, zobacz w tekście (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/strona/kontakt) inny tego typu punkt widzenia.

Przyjemnie spędzony czas może okazać się świetnym początkiem do kolejnych spotkań i randek, warto więc przemóc stres i nastawić się na dobrą zabawę.