Wzorzyste kartki pocztowe – warto podtrzymywać tradycję

Zbliżają się święta, zatem warto jak najbardziej pomyśleć o spędzeniu wolnych chwil ze swoimi bliskimi. Mamy to szczęście, jeśli możemy wspólnie ze wszystkimi zasiąść do stołu, porozmawiać, opowiedzieć o swoim codziennym życiu i najważniejszych wydarzeniach. Nie zawsze jednak taka możliwość, żeby się wspólnie spotkać jest. Wówczas, tak czy inaczej warto pamiętać o bliskich, chociażby wysyłając im kartki pocztowe. Aktualnie ten zwyczaj jest coraz mniej popularny, gdyż wolimy zadzwonić, wysłać smsa bądź porozmawiać przez komunikator internetowy. Każdy sposób jest rzecz jasna dobry, jeśli w ten sposób podtrzymujemy pozytywne relacje z bliskimi. Jednak tradycyjne sposoby, tak jak wymienione wyżej wysyłanie pocztówek ma swój urok, jakiego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpią.

pisanie listu

Autor: Kristina D.C. Hoeppner
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie poligrafia jest bardzo rozwinięta (doczytaj: podkłady na biurko Szczecin), tym samym kartki pocztowe są naprawdę atrakcyjne.

Publikacja, którą teraz widzisz to nieszablonowe źródło (http://tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze/) informacji, jednak jeżeli szukasz podobnych danych, to kliknij ten link.

Oczywiście wybór jeśli o to chodzi jest szeroki: od najprostszych kartek, z wydrukowaną grafiką, po te trójwymiarowe, które może zagwarantować tylko drukarnia dysponująca potrzebnymi urządzeniami. Bardzo godnym uwagi rozwiązaniem, jakie z pewnością docenią nasi najbliżsi, jest wykonanie takiej kartki także samodzielnie. Wystarczy w tym celu kupić dosłownie parę przyborów i chwilę pomyśleć co chcielibyśmy umieścić na takiej kartce, a samo zrobienie będzie zdecydowanie łatwiejsze niż myślimy.

Jeśli chcesz poczytać dużo na ów temat, to przejdź na naszą następną stronę oraz dowiedz się i sprawdź (https://www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/) czegoś nowego o tym poście.

Prawdą jest, że w praktyce z reguły po prostu nie chce nam się brać za takie rzeczy bądź – jak to przeważnie tłumaczymy – nie mamy na to czasu. Niemniej taka kartka samodzielnie wykonana, ani nie jest droga, ani nie jest wysoce pracochłonna, natomiast może sprawić adresatowi bardzo miłą niespodziankę.

Sprawdź też – drukarnia

listy

Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
W końcu, jak przyzwyczailiśmy się już do smsów, czy widorozmów, kiedy nagle pojawi się w naszej skrzynce list z przesłaną do nas kartką, na pewno będziemy mile zaskoczeni. Tego rodzaju drobiazgi są w cenie, zwłaszcza w świecie, w którym większość rzeczy możemy kupić – robiąc coś własnoręcznie pokazujemy, że nam zależy na odbiorcy, że chcemy mu dać coś oryginalnego i poświęcić na to swój czas i energię. Doceni to z pewnością każdy, kto otrzyma taki upominek.