Czy zdajecie sobie sprawę dokąd najlepiej udać się na ekscytujące wakacje?

Wakacje w październiku najczęściej pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero rozpoczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj wielkich kontrastów.

eccotravel

Brudny i gęsto zaludniony, przepełniony ekstremalnym ubóstwem i nieładem. Indie to miejsce, gdzie intensywne zapachy przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie melodią dla zmysłów. To miejsce, które pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak ogromne szczęście mamy w życiu i jak dużo wdzięczności powinniśmy odczuwać, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Jeżeli masz chęć poznać większą ilość informacji na prezentowany wątek – odsyłam tutaj (http://activtour.pl/kierunek/filipiny/), ponieważ odnajdziesz na niej szczegółowe dane, które bardzo Cię zainteresują.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, kolorów, smaków i zapachów, którą albo się pokocha, albo… Zobacz więcej. Last minute Tajlandia z z sezonu na sezon zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, najprawdziwsza perełka. Wzbudzą nasz zachwyt tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Poza tym kuszą niewysokie ceny i niezapomniana atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: .
Niewątpliwą powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są zachęcające ceny. Powakacyjne obniżki i promocje to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym taniej go kupimy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy znajdzie się wolne miejsce. O kilka procent tańsze są zwykle wycieczki sprzedawane w sieci, z racji iż nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.