Świetna opcja na ślub

Gdy myślimy o czyimś ślubie kościelnym to wydaje nam się, że musi to być niesamowicie uroczysta chwila. Ale wszyscy wiemy jak jest. Najczęściej bywa tak, że niestety tylko para młoda i bliska rodzina odczuwa wzruszenie. Dlaczego? Bo każdy ślub w kościele jest bardzo podobny.

Składanie przysięgi małżeńskiej

Autor: F. D. Richards
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa, że zaskoczy wszystkich piękne wykonanie Ave Maryja, ale nic poza tym. A gdyby tak postawiono na przykład na kwartet smyczkowy na ślub wszystko brzmiałoby zupełnie inaczej i cała uroczystość nabrałaby naprawdę odświętnego wyrazu. Fajnie, więc o tym pomyśleć. Bo kiedy zabieramy się za organizację ślubu i wesela to bardzo często myślimy o tym, co trzeba załatwić z księdzem a później rozmyślamy już tylko o tym, co trzeba pozałatwiać na wesele, a zupełnie zapominamy o tym, że już msza święta mogłaby być bardziej uroczysta, dzięki pięknej muzyce kwartetu smyczkowego . Jeżeli para przygotowująca się do ślubu nie wpadła samodzielnie na taki pomysł, a jesteśmy w dobrej komitywie z przyszłymi nowożeńcami to można podpowiedzieć im takie rozwiązanie, albo samodzielnie, jeśli jesteśmy świadkami, wszystko zorganizować. Byłby to jeden z fajniejszych prezentów ślubnych.

W czasie uroczystości ślubnej Piękna muzyka jest niezbędna i nie mówimy tu tylko o weselu, ale też o samą ceremonię ślubną w kościele. Warto byłoby zorganizować kwartet smyczkowy na ślub, żeby wszystko prezentowało się rzeczywiście wyjątkowo.

Czy uzyskane tutaj wiadomości uważasz za niebanalne? Jeśli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (https://www.zeccoro.pl/), która też bez wątpienia będzie nęcąca.

Dziś wszystko da się zorganizować trzeba mieć jedynie pewną kwotę pieniędzy. Zamówienie kwartetu smyczkowego na godzinę do kościoła na sto procent okaże się w zasięgu finansowych możliwości pary, która bierze ślub. A przy okazji cała msza stanie się naprawdę piękna. Tego rodzaju muzyka nie jest czymś codziennym, więc wszystko będzie wydawało się bardziej odświętne. Zresztą wiadomo jak to bywa w pewnych kościołach, organista nie zawsze jest najbardziej muzykalnym człowiekiem na świecie. Dlatego faktycznie warto zrobić coś, żeby ślub (klikaj) był wyjątkową chwilą. A na sto procent muzyka zespołu smyczkowego podkreśli niesamowity charakter uroczystości ślubnej. Dlatego dobrze myśląc o orkiestrze na wesele pomyśleć też o zespole smyczkowym na uroczystość w kościele.