Drony – nowoczesne wynalazki, które zyskują ogromne grono zwolenników

sprzęt - przekrój
Swego czasu stanowiły jedynie wytwór wyobraźni pisarzy science fiction. Obecnie są rzeczywistością, której możemy doświadczyć na własnej skórze.

Drony stały się szeroko dostępne.
sprzęt - przekrój
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
To z całą pewnością prawdziwa gratka dla amatorów „nowinek” technologicznych. Na rynku znajdziemy masę różnych modeli. Na popularności zyskują quadrocoptery produkowane przez firmę Acme Warszawa a ściślej mówiac wybory konsumenckie jej mieszkańców są tego świetnym dowodem. Powstaje pytanie skąd tak duże zainteresowanie? Przyczyn nie brakuje. To wspaniała propozycja szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z „lataniem” i nigdy wcześniej nie mieli styczności z takimi maszynami. Cechuje je duża lekkość oraz niewielkie rozmiary. Owe bezzałogowce okazują się jednakże nadzwyczaj wydajne. Dobrze sprawdzają się zarówno na świeżym powietrzu jak i w budynkach. Dodatkowo posiadają szereg atutów: rzetelne wykonanie z materiałów najwyższej jakości, przystępna cena, unikalny design – wyliczać można bez ustanku.

Jeśli poszukujesz bardziej zaawansowanych rozwiązań, sięgnij po 3DR Solo. Uchodzi on za „lidera” wśród dronów. Prezentowany model jako jedyny pozwala na przesyłanie obrazu z kamery bezpośrednio do telefonu.