Kilka faktów o eos 70d

canon 70eos
W segmencie lustrzanek zadebiutował innowacyjny produkt Canona – EOS 70D – adresowany do półprofesjonalistów. Model producenta, którego premierę przewidziano na ostatnie dni sierpnia 2013 r., wymienia swojego poprzednika– aparat EOS 60D i ma ogromną szansę zostać mocnym rywalem dla sprzętu Sony i Nikona tej samej klasy.

canon 70eos

EOS 70D to typowa lustrzanka cyfrowa ze stabilnym gripem i charakterystycznym dla modelu 60D układem przycisków. Aparat Canona posiada jednak dużo nowych rozwiązań. Wyposażono go, m.in. w matrycę APS-C o rozdzielczości 20,2 MP oraz nowoczesną technologię Dual Pixel CMOS AF, która ulepsza działanie autofocusa, zarówno w obszarze kadrowania filmów jak i fotografowania w trybie Live View. Dodatkowo, egzemplarz został wyposażony w czuły sensor oraz czternastobitowy procesor Digic 5+, umożliwiający tworzenie zdjęć w zakresach czułości ISO od 100 – 12800 oraz z szybkością siedmiu kl. na sek..

Ewidentnie najciekawszym dokonaniem Canona w odniesieniu do lustrzanki EOS 70D jest wmontowana matryca CMOS, w której na poszczególny piksel przypada para fotodiod. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przyszły właściciel aparatu osiągnie dużo ciekawsze efekty, zarówno w obszarze uzyskania spodziewanej ostrości jak i perfekcyjnej jakości zdjęć.

Dodatkowo aparat EOS 70D, podobnie jak jego poprzednik, posiada wbudowany rozchylany ekran LCD Clear View II , którego przekątna wynosi 3 cale, co usprawnia fotografowanie z wielu perspektyw i pod specyficznym kątem. Rozwiązanie, stosowane już w innych egzemplarzach lustrzanek, pozwala również na wydajne filmowanie (jakość Full HD). Testujący może skorzystać z obrotowych i dotykowych funkcji ekranu lub wizjera optycznego, który pokrywa aż 98 % kadru. Warto nadmienić, że nowoczesny system AF tworzy dziewiętnaście punktów krzyżowych i jest przystosowany do fotografowania ruchomych obiektów z niebywałą ostrością. To sprawia, że egzemplarz staje się niezastąpiony, np. w dokumentowaniu wydarzeń sportowych.

Premierowa lustrzanka Canona została również wyposażona w funkcję Wi-Fi, umożliwiającą bezprzewodowe transmisje fotografii oraz zaawansowane tryby i filtry, dzięki którym można w prosty sposób tworzyć nowe obrazy. Fotografujący mogą testować aplikację EOS Remote, która współdziała ze smartfonami, co pozwoli im, m.in.

Czy zaciekawiła Cię treść tej witryny? Chcesz zgłębić więcej informacji? To, odkryj witrynę (https://sklep998.pl/kategoria/sport-pozarniczy-mdp-osp-psp/panstwowa-straz-pozarna/), która da Ci dużo interesujących faktów.

na sterowanie wieloma funkcjami egzemplarza, takimi jak: ISO, ekspozycja, wyzwolenie migawki czy ostrość.

EOS 70D to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują uniwersalnego aparatu z nieograniczoną ilością użytecznych funkcji. Dzięki niemu każdy będzie mógł cieszyć się dobrą jakością obrazów i filmów nawet w trudnych warunkach. Rozbudowany technologicznie EOS 70D to idealny sprzęt dla każdego półprofesjonalisty, który będzie chciał poszerzyć swoje zdolności w obszarze fotografii plenerowej lub przyrodniczej.