Przygotowania do najważniejszego dnia w życiu

wesele
Jeżeli czytasz te słowa, to z całą pewnością Ten Dzień cały czas jest przed Tobą i właśnie jesteś w trakcie organizowania całego przedsięwzięcia. Tak, to prawda, wesele to dużo przygotowań, godziny rozmów i najważniejsze: przekonanie, iż nasze wesele będzie długo odtwarzane w pamięci przez biesiadników. Z powodu, iż owa uroczystość odgrywa istotną rolę w naszym życiu, wymaga wielu przygotowań. Zatroszczmy się więc o każdy najdrobniejszy szczegół – zaczynając od wybrania samochodu do ślubu, zespołu, zatrudnienia profesjonalnego fotografa po najdoskonalszy bukiet.

wesele
Autor: Robb1e
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zaangażowaniu fotografa będziemy mogli wrócić pamięcią do tych pięknych dni. Należy tylko uzgodnić czy oczekujemy filmu jedynie z samej ceremonii ślubnej, czy też chcemy, by fotograf na wesele towarzyszył nam od wczesnych przygotowań, np. pierwszej kawy i krzątaniny, do późnych godzin nocnych na weselu. Zatrudnionego fotografa ślubnego koniecznym jest też zawiadomić o tym jak będzie przebiegała msza (pełna czy skrócona ceremonia) oraz czy będą pewne ważne i jedyne w swoim rodzaju elementy, na które pragnęlibyśmy aby zwrócił szczególną uwagę. Jeśli decydujemy się na plenerowe zdjęcia, w tym temacie także odnajdziemy wiele rozwiązań. Zwłaszcza zimową porą zdjęcia potrafią zachwycić bajkową scenerią.

A jeśli o bajkowym ślubie mowa, to tylko w eleganckim aucie

Wesele
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

retro! Stylowe, stare samochody idealnie prezentują się w ślubnych stylizacjach. Takie samochody do ślubu mają w sobie wiele klimatu i uroku… Miłośnicy nowoczesnych samochodów, tych z epoki PRL czy dłuuugich limuzyn także przyjadą do ślubu autem w preferowanym stylu.

Zabawę na parkiecie zagwarantuje nam jedynie doskonały zespół muzyczny. Poszukując orkiestry, należy w sieci poszukiwany temat: zespoły wesele. Zawsze jednak poprośmy o płytę, film pokazowy z poprzednich wesel oraz listę piosenek jakie proponują. Dopiero wówczas możemy dopełnić formalności związanych z umową, poprosić o przygotowanie ulubionej piosenki na pierwszy taniec czy omówić zestaw zabaw.