Spraw swojemu facetowi prezent

maszynka
Nie masz pojęcia, jaki jest idealny podarek dla mężczyzny? Rzecz jest łatwa: odpowiedni zestaw do golenia, który spowoduje, że ta codzienna aktywność będzie gwarantowała facetowi dużo przyjemności. Najlepiej jest na własną rękę skomponować taki zestaw.

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy upominek dla pana? Rzecz jest łatwa: dobry zestaw do golenia, który sprawi, że ta poranna aktywność będzie zapewniała mu dużo satysfakcji. Najlepiej jest własnoręcznie skomponować taki komplet.

Jeśli myślisz o tym, żeby podarować mu jakieś pachnące balsamy do twarzy, zapomnij. Oto główne elementy, które każdy mężczyzna powinien mieć w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia
Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – nie przecieraj oczu ze zdumienia. Mężczyzna nie stosuje nożyków dla pań. Nawet jeżeli twój mąż nigdy nie miał w ręku lśniącego ostrza, z pewnością błyskawicznie się nauczy, jak to robić. To może stać się dla niego niesamowitym doświadczeniem, który przeniesie go w czasie, do wieków, gdy panowie golili się nożami.

Dzięki temu zwykłe golenie zarostu wyewoluuje w wspaniały rytuał, który (strona firmy Angelka maszynka

Źródło: flickr.com

Do kompletu dla faceta dodaj obowiązkowo dobrą wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie aromaty, które nadają się dla pań. Facet powinien pachnieć siłą i pewnością siebie, a zatem kup produkty 360 od GoPro konkretny zapach. Dodatkowo kup jeszcze wodę po goleniu o tym samym aromacie, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby ranki, które robią się w czasie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać również ałun, preparat, który błyskawicznie stopuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl