W jaki sposób zorganizować imprezę firmową?

kurs organizacji imprez
Firmowa impreza to bez wątpliwości idealny sposób na zintegrowanie pracobiorców a także poprawienie aury panującej w biurze.
Jej przygotowanie może się wydawać dość czasochłonnym oraz skomplikowanym zadaniem, jednak ukończony kurs organizacji imprez i doskonały plan działania pozwoli się z nim błyskawicznie uporać.

kurs organizacji imprez
Autor: Galeco
Źródło: Galeco
O czym trzeba pamiętać, aranżując firmową imprezę? Z pewnością pierwszym krokiem winno być zdefiniowanie celu imprezy – powinno się określić, co chcemy poprzez nią uzyskać. Następnym etapem jest priorytetyzowanie zadań. Zapoznawanie nowych pracobiorców z resztą kadry wymagać będzie skoncentrowania się na rozrywkowym zakresie imprezy, bo w swobodnej atmosferze nawiązywanie kontaktów będzie o wiele prostsze. Eventy w stylu „team building” mają z kolei za zadanie usprawniać komunikację jak też uefektywnić kooperację pomiędzy pojedynczymi wydziałami. Najmniej efektywne są spotkania okazjonalne, na przykład bożonarodzeniowe albo wielkanocne, które nie mają sprecyzowanego celu, natomiast pracownicy zwykle prędko opuszczają je.
kultura
Autor: Ryan Ruppe
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najistotniejszych zadań w czasie organizacji imprezy firmowej będzie z pewnością wybór stosownego miejsca. Powinno być ono na tyle duże, ażeby zmieściło wszystkich pracobiorców, a dodatkowo gustowne i doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Świetnym wyborem jest hotel, jaki nie jedynie dysponuje rozległymi salami wyekwipowanymi w nowoczesny sprzęt audiowizualny – m.in. rozwijany ekran, rzutnik, kolumny czy też mikrofon – i profesjonalne oświetlenie, lecz też oferuje mnóstwo usług dodatkowych.