Wakacje w pełnej słońca Hiszpanii. Zobacz, co warto zobaczyć

plaża
O ile jesteś wielbicielem wakacji, podczas których da się powylegiwać się na gorącej plaży i zwiedzić masę ciekawych miejsc, dobrym wyborem staje się Hiszpania. Ten niesamowity kraj ma zarówno wspaniałe wybrzeże, gratkę dla fanów plażowania, jak i wiele zabytków.

hiszpania - miasteczko
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej atrakcyjnym miejscem dla tych odwiedzających, którzy chcą spędzić czas wśród niesamowitych budowli, jest oczywiście Barcelona, stolica zbuntowanej przeciwko władzy centralnej Katalonii. W tym urokliwym i magicznym mieście na każdym kroku można spotkać wytwory wybitnego, aczkolwiek raczej trochę zwariowanego architekta – Gaudiego.

Jego najgłośniejszym dziełem jest niesamowita katedra Sagrada Famillia, która prezencją umie albo zachwycić, albo zniesmaczyć – jedno jest pewnikiem, nikt nie przejdzie obok tego zjawiskowego wytworu architektury sakralnej obojętnie. Jeżeli masz trochę gotówki do wyłożenia na wymarzone wakacje, powinieneś zdecydować się na luksusowe apartamenty w Hiszpanii. Tego typu przybytki turystyczne różnią się od zwyczajnych hoteli podwyższonym standardem. Apartament najczęściej posiada sporo większą powierzchnię i oferuje dodatki, takich jak chociażby elegancka kuchnia lub wanna z hydromasażem. Zobacz więcej popularnych ofert: tanie wakacje w Hiszpanii

Jeśli zamierzasz znaleźć korzystne propozycje wakacyjne w Hiszpanii, musisz wyczekiwać na okazje.

Wejdź na naszą stronę. Znajduje się tam każdego dnia wyłącznie bieżący tekst. Rzetelne informacje zapewne spełnią Twoje wymagania.

Aby znaleźć atrakcyjne cenowo last minute na Majorkę albo do Madrytu, musisz codziennie oglądać propozycje z przedsiębiorstw podróżniczych (link do strony). Informacje o takich promocjach najczęściej można znaleźć na witrynach WWW firm podróżniczych, więc należy codziennie wchodzić na nie, by żadna oferta nie minęła niezauważona.

wakacje - Majorka
Autor: Thierry Chervel
Źródło: http://www.flickr.com
Hiszpania to również państwo, które słynie z zamiłowania do piłki kopanej. Jeśli wybierzesz wycieczkę do miasta stołecznego, obowiązkowo idź, by zwiedzić niesamowity stadion Santiago Bernabeu, na którym gra najlepsza drużyna w świecie. Przy niezłym szczęściu może ci się uda dostać się na sparing i zobaczyć legendarnych graczy live – to cudowne doświadczenie dla prawdziwego kibica tego sportu.