Wielbiciele rejestrowania filmików mają do wyboru wyjątkowo wiele świetnej klasy produktów

Softstarty
Jeśli jesteśmy wielbicielami ekstremalnych sportów i pragniemy nagrywać własne wyczyny sportowe, to musimy zakupić odpowiedni sprzęt. Aktualnie najlepszym wyjściem będzie dobra kamerka GoPro oraz świetnej jakości dron.
Jeśli pragniemy nabyć dobrego drona, to mamy naprawdę duży wybór.

Softstarty
Autor: Kurt Trew
Źródło: http://www.flickr.com
Starczy zaglądnąć do Internetu i uruchomić wyszukiwarkę, a bez wątpienia pokaże się nam wiele wyjątkowych propozycji. Świetnym rozwiązaniem będzie model DJI Phantom 3 Professional (klikaj na camonboard.pl). Jest to urządzenie mające wyjątkowo wytrzymałą baterię oraz przystosowane do większych obciążeń. Latanie nim będzie banalnie łatwe, a nowoczesne oprogramowanie zapewnia szereg dodatkowych funkcji. Dron DJI Phantom 3 Professional jest doskonały dla początkujących oraz profesjonalistów.
Osoba w okularach
Autor: Ryan Hickox
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku gdy pragniemy np. zarejestrować skok na bungee albo zjazd na rowerze, to warto kupić kamerę GoPro Black ( oferta na camonboard.pl). Ten flagowy model marki stworzony jest do pracy w trudnych warunkach. Jest całkowicie wodoodporny, a zatem nie trzeba się już martwić deszczem albo tym, że wpadnie do wody. Ponadto kamera GoPro Black nagrywa obraz w jakości HD i ma stabilizator obrazu, który sprawi, że nasz film będzie wyglądać niezmiernie profesjonalnie. W dodatku posiada ona 3 zamontowane mikrofony, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

Porządny sprzęt do rejestrowania spowoduje, iż będziemy w stanie zachować wszystkie emocjonujące chwile w wysokiej rozdzielczości oraz się nimi podzielić z rodziną lub z ludźmi w sieci.